4 celiņu spēļu automāti

4 celiņu spēļu automāti

Lasīt

Rādīt visus rakstus

Labāko iespēju apvienojums 4 celiņos

Lai gan mums ļoti patīk 4 celiņi spēļu automātos, šī kategorija ir nedaudz aizmirsta. Un tas nav pelnīti. Pat spēļu automāti ar četriem celiņiem var lieliski izklaidēt. Tajos tiek apvienotas labākās trīs celiņu un piecu celiņu spēļu automātu iespējas.

Spēļu automāti ar četriem celiņiem ir ātri (Joker Boom), un salīdzinoši vienkārši (Multiplay 81), bet to celiņos jau ir iespējama pieklājīga spēlēšana (81 Attila). Tāpēc tie mēdz būt ar daudz labākiem bonusiem (Stacked) nekā spēļu automāti ar trīs celiņiem. Simboli Wild un Scatter ir ikdienišķi, taču tie ir bagātīgāki un oriģinālāki nekā spēlēs ar trīs celiņiem. Dažos ir atrodams arī otrs Scatter vai Mystery bonuss.

Celiņu skaitam palielinoties, palielinās arī laimējošo līniju skaits (Wild Circus 256). Tagad sāk kļūt interesanti. Lai gan mums joprojām labāk patīk labāka, vienmērīgāka spēle un radoši bonusi, nevis liels skaits laimējošo līniju. Tomēr daudz spēlētāju domā citādi.

Šī iemesla dēļ spēļu automāti ar 4 celiņiem ir pienācīgs kompromiss starp klasiskajiem retro spēļu automātiem ar trīs celiņiem un jaudīgākajiem spēļu automātiem ar pieciem celiņiem, kas parasti ir grūti, tāpēc mazina spēlēt gribētājus. Izmēģiniet tos un baudiet spēli.

Spēļu automāti