Klasiskie spēļu automāti

Klasiskie spēļu automāti

Lasīt

Rādīt visus rakstus

Absolūta klasika starp spēļu automātiem

Kas ir klasiskie spēļu automāti? Šo celiņu spēļu definīcija nav skaidra, taču daudzi spēlētāji, jo īpaši jaunpienācēji, savos pirmsākumos meklē vienkāršas un klasiskas spēles. Tāpēc klasiskos tiešsaistes spēļu automātus varētu raksturot kā vienkāršas celiņu spēles ar grafiku, kas ne vienmēr piesaista uzmanību, un tāpat arī kā spēles, kas nav pārpildītas ar neskaitāmām novatoriskām īpašām funkcijām. Šī kategorija bieži pārklājas ar augļu spēļu automātiem un retro spēlēm.

Tāpēc mēs iedomājamies klasiskās spēles, kurās spēlētāji spēļu laukumā sastopas galvenokārt ar augļu simboliem, sevens, BAR simboliem, zvaigznēm, kauliņiem un citiem simboliem. Šo spēļu automātu celiņu skaits parasti ir 3, 4 vai pat 5. Runājot par īpašajām funkcijām, tās parasti ir diezgan vienkāršas – "Wild", "Scatter" vai bezmaksas griezieni. Spēļu automātu iekļaušana šajā vispārējā kategorijā ir praktiski subjektīvs jautājums.

Starp klasiskajiem spēļu automātiem mēs varētu iekļaut, piemēram, 20 Hot Blast spēļu automātu no Amusnet. Šis ir ļoti vienkāršs 5 celiņu 3 rindu spēļu automāts ar 20 laimējošām līnijām. Īpašās funkcijas ir paplašinātais "Wild" simbols un atkārtots grieziens ar laimesta reizinātāju. Vēl viena spēle, kas Jums jāizmēģina, ir NetEntspēļu automāts Twin Spin . Šajā 5 celiņu spēļu automātā ir līdz pat 243 laimestu iegūšanas iespējām. Spēli raksturo tas, ka pirms katras celiņu griešanas vienmēr tiek sinhronizēts blakus esošo celiņu pāris. Lielisks klasiskas celiņu spēles piemērs ir Novomaticspēļu automāts Sizzling Hot Deluxe . Šajā klasiskajā 5 celiņu spēlē ir iespējams laimēt, izveidojot laimesta kombināciju uz jebkuras no 5 fiksētajām laimesta līnijām. Šīs spēles vienīgā īpašā funkcija ir "Scatter" simbols, kas, ja tiks uzgriezts vismaz trīs reizes, sniegs Jums interesantu tūlītēju laimestu. Pat ražotājs Synot neaizmirsa izveidot dažus no šiem klasiskajiem spēļu automātiem. Viena no šādām spēlēm ir 81 Vegas Multi Fruits spēļu automāts. Spēles laukums sastāv no 4 celiņiem un 3 rindām, un ir iespējams laimēt uz 81 laimestu līnijas. Īpašās funkcijas ietver "Wild" simbolu un laimestu reizinātājus. Radošā ražotāja Red Tiger piedāvājumā var atrast arī tradicionālos spēļu automātus. Viens no šādiem piemēriem ir spēļu automāts Five Star. Šī ir ļoti vienkārša 5 celiņu, 3 rindu spēle ar 3 laimesta līnijām, kas piedāvā atkārtotus griezienus un pievilcīgus laimestus, pateicoties "Scatter" simboliem.

Spēlējiet klasiskos spēļu automātus bez maksas

Netraucēta spēlēšana, vienkārša vadība un spēle bez daudz īpašām funkcijām. Tas ir klasisko spēļu automātu pamatā. To ir patiešām daudz, un vairākas no tām var iedalīt citās kategorijās, taču, ja izvēlaties kādu no tām, izmēģiniet to bez maksas.

Spēļu automāti