Piedzīvojumu spēļu automāti

Piedzīvojumu spēļu automāti

Lasīt

Rādīt visus rakstus

Piedzīvojumu stāsti spēļu automātu celiņos

Piedzīvojumu spēļu automāti ir vieni no populārākajiem un veido vienu lielu spēļu grupu. Nav brīnums, jo ir grūti atrast spēļu automātu, kurā nebūtu vismaz mazliet piedzīvojumu. Tie var slēpties zem jūras virsmas, dažādās pasaules vietās, kosmosā, mistiskā vietā vai pasaku pasaulē. Starp citām tēmām, piemēram, tuksneša, dzīvnieku, filmu, pasaku un citām, Jūs atradīsiet arī piedzīvojumu spēļu automātus.

Spēļu automāti ar piedzīvojumu sižetu vienmēr izceļas ar lielisku grafiku un skaņām, un tajos reti kad nebūs bezmaksas griezienu vai bonusa minispēļu. Tie pat parasti veido piedzīvojumiem bagātāko laimestu iegūšanas daļu.

Piedzīvojumu spēļu izvēle jebkurā spēļu vietnē ir ļoti daudzveidīga, un tikai no Jums ir atkarīgs, kāda veida piedzīvojumu spēles Jūs uzrunā. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties nokļūt mītisku pūķu pilnā fantāzijas pasaulē (Dragon Champions no Playtech), meklēt noslēpumainus kapus, meklējot apslēptus dārgumus (El Dorado Treasure no Apollo Games), vajāt bandītus pa prēriju (The True Sheriff no Betsoft)vai doties uz pirātu pilna kuģa. Ja Jūs interesē pēdējais, mēs iesakām izmēģināt populārāko pirātu spēļu automātu Corsair Queen, kas ir Synot games izstrādātāju lolojums. Jau no paša sākuma Jūsu uzmanību piesaista seksīgā pirāte uz vāka, kuras uzdevums ir "pieradināt" kuģi, kas pilns slepkavu, vienlaikus vedot viņus pie kārotā laupījuma un dārgumiem. Šajā spēlē "Wild" simbols ir simbols, kas, ja tas parādās uz visa celiņa, aizved Jūs uz bonusa spēli, kuras laikā trīs rindu piecu celiņu simbols uzreiz kļūst par piecu rindu piecu celiņu simbolu, palielinot Jūsu izredzes laimēt bonusa spēles laikā.

Ja vēlaties palikt pie bandītiem, bet jūs vairāk vilina karstās savvaļas rietumu prērijas, izvēlieties kādu no Red Tiger lielisko vesternu trijotnes - Wild Wild Chest, Bounty Raid, humoristiski noskaņoto spēļu automātu The greatest train Robbery, kas arī ir veidots netradicionālā 4x5 formātā un bagāts ar daudz bonusa funkcijām.

Arī galveno varoņu tēli ir raksturīga piedzīvojumu spēļu automātu iezīme, īpaši, ja runa ir par leģendāro dārgumu meklējumiem, kas paslēpts noslēpumainās zemēs. Iespējams, pasaulē slavenākais spēļu automātu varonis ir spāņu konkistadors Gonzo no spēles Gonzo’s Quest. Noslēpumainie krītošā akmens simboli palīdzēs Jums atklāt ceļu uz dārgumu.

Spēlējiet piedzīvojumu pilnas spēles pilnīgi bez maksas

Mēs esam uzskaitījuši dažas piedzīvojumu spēles, kuras varat izmēģināt, taču, ja mēs uzskaitītu visas, tas prasītu ilgāku laiku. Tāpēc vislabāk ir apskatīt tiešsaistes spēļu vietnes un izmēģināt tās bezmaksas demonstrācijas versijā. Pēc tam varat izvēlēties to, kas Jums vislabāk padodas, un izmēģināt veiksmi par īstu naudu.

Spēļu automāti