Spēļu automāti ar atšķirīgu celiņu skaitu

Spēļu automāti ar atšķirīgu celiņu skaitu

Lasīt

Rādīt visus rakstus

Izklaide netradicionālās spēlēs ar vairākiem celiņiem

Lai gan spēļu automātu aizsākums bija trīs celiņos un mūsdienās populārākajiem ir 5 celiņi, ir pieejamas arī citas alternatīvas. Mēs nerunājam par četru vai sešu celiņu spēļu automātiem, lai gan arī tos noteikti ir vērts izmēģināt, mēs domājam spēļu automātus, kuros ir daudz vairāk celiņu (Gemmed!). Tomēr ir arī tādi, kuros nav neviena celiņa (Fruit Snap).

Tie pārsvarā tiek klasificēti kā alternatīvie spēļu automāti, kuros varat gūt laimestu citādā veidā. Tie guva popularitāti kopš pirmo viedtālruņu laikiem un tiek saukti par “savienojuma” spēlēm. Šajos spēļu automātos laimests tiek piešķirts par vertikāli vai diagonāli, nevis horizontāli savienotiem simboliem (Tiki Fruits).

Alternatīvie spēļu automāti ir iedveš svaigu vēsmu citādi relatīvi konservatīvajā tiešsaistes spēļu automātu vidē, un mēs noteikti iesakām tos izmēģināt. Nav nozīmes, vai spēļu automātam ir 7 vai 50 celiņi. Svarīgi ir jūs sapurināt un ļaut uzspēlēt kaut ko jaunu.

Turklāt šajos spēļu automātos ir radoši un oriģināli bonusi. Pateicoties atšķirīgai spēļu mehānikai, autoriem ir svaigāka pieeja un iespēja likt lietā iztēli. Šī iemesla dēļ laiku pa laikam izmēģiniet tiešsaistes spēļu automātus ar vairākiem celiņiem.

Spēļu automāti