6 celiņu spēļu automāti

6 celiņu spēļu automāti

Lasīt

Rādīt visus rakstus

Luksusa tiešsaistes spēles ar sešiem celiņiem

Nav daudz spēļu automātu ar sešiem celiņiem, taču, ja tādu atrodat, noteikti izmēģiniet to. Ja izstrādātāji nav nepieredzējuši, viņi var piedāvāt ļoti pieņemamu spēli lielā spēles laukumā.

Sešos celiņos jau ir pietiekami daudz vietas, lai izgudrotu aizraujošas iespējas. Piemēram, daudz laimējošo līniju (Gonzo's Quest Megaways), lieliski bonusi vai arī tādu laimestu izmaksa, kas gūti no kreisās un labās puses (Ninja Ways). To, protams, var izdarīt arī spēļu automātos ar mazāku celiņu skaitu, taču šajos tas var būt episki.

Turklāt ļoti bieži 6 celiņu spēļu automāti ir ļoti kvalitatīvi, jo tie ir veiksmīgu piecu celiņu tiešsaistes spēļu automātu (Book of Secrets 6, Book of Ra Deluxe 6) paplašinātās vai turpinājuma versijas. Ja izstrādātāji redz, ka viens no viņu spēļu automātiem ir veiksmīgs, daudzi sagatavo arī versiju ar 6 celiņiem. Protams, viņi paspēlējas ar laimestu vērtībām vai bonusu dāsnumu. Vai arī pievieno pilnīgi jaunus simbolus.

Mums ļoti patīk majestātiskie spēļu automāti ar 6 celiņiem. Šie ir episki automāti, kas piesaista uzmanību tikai ar izskatu vien. Kad uz celiņiem sāk parādīties bonusa simboli (Brazil Bomba), nav labākas sajūtas kā ekrānā redzot 6 simbolus Scatter. Ja vien, protams, to nav vēl vairāk.

Spēļu automāti