3 celiņu spēļu automāti

3 celiņu spēļu automāti

Lasīt

Rādīt visus rakstus

Ātras un vieglas 3 celiņu spēles

Pateicoties vienkāršiem spēļu automātiem ar trīs celiņiem, ir uzplaukusi mūsu aizraušanās ar tiešsaistes spēļu automātiem. Viens no tiem, One-Armed Bill, sen atpakaļ uzsāka šo trakumu.

Tas bija ļoti sen, iepriekšējā gadsimtā, bet spēļu automāti ar trīs celiņiem nav zaudējuši savu popularitāti pat šodien. Spēlētājiem tie patīk tik pat ļoti, cik pirms simts gadiem. Tam, protams, ir pamatoti iemesli. Laika gaitā spēļu automāti ir izgājuši daudzveidīgu ceļu, tie ir attīstījušies un vairs nav tikai statiski augļu spēļu automāti, bet ir arī saglabājuši savu šarmu, (Respin Joker).

Mūsdienās tiešsaistes spēļu automāti ar trīs celiņiem, līdzīgi kā automāti ar pieciem celiņiem, piedāvā spēlētājiem dažādas tēmas. Tomēr ar to vien nepietiktu, jo kazino spēlētāji kļūst arvien prasīgāki. Pievienots vairāk laimējošo līniju un trīs celiņu, trīs rindu spēles ar 27 līnijām arī vairs nav tik reti sastopamas, piemēram, 27 Diamonds (Tech4bet), Queen of Fruits (Betinsight), Super Star 27 (e-gaming), Turbo 27 (Kajot).Vispopulārākie bonusi Wild un Scatter bieži vien ir uzlaboti ar citām modernām bonusa funkcijām (Apollo spēļu automāts Falcon God), ko mūsdienu spēlētāji pieprasa pat spēļu automātos ar 3 celiņiem.

Par laimi šajās spēlēs ir saglabājusies to vienkāršība un ātrums. Mūsuprāt, tieši šī iemesla dēļ spēlētāju paaudzes atgriežas tiešsaistē pie automātiem ar 3 celiņiem. Šie spēļu automāti ir ideāls atslodzes brīdis, kad pārņēmis nogurums, bet joprojām vēlaties ātri veikt pāris griezienu (Ultimate Hot) savā iecienītajā spēļu automātā.

Spēļu automāti