Treasures of Thebes

Treasures of Thebes

Piedzīvojums ir mūsu asinīs. Tieši tādēļ mums patīk izmēģināt spēļu automātus, kuros jāatklāj jaunas vietas un jāatrod bagātība. Mums parasti nav tik ļoti svarīga tematika, jo piedzīvojums var būt piedzīvojums jebkur. Tomēr ja spēļu automata tematika ir tuksnesis, Senā Ēģitpe un tās piramīdas ar zelta un dārgumu pilnām lādēm, tad skudriņas sāk skriet pār kauliem (pateicoties Indiana Džonsam).

Vai tev ir līdzīgi? Nāc un novērtē Synot spēļu ražotāja jaunumu Treasures of Thebes interneta spēļu automātu kopā ar mums. Ja mēs pārvarēsim visus šķēršļus, mūmijas un lāstus, kas stasis mūsu ceļā, tad prātam neaptverama bagātība gaida mūs galamērķī.

Senās Ēģiptes tematika izskatās un strādā labi

Treasures of Thebes interneta spēļu automāts noslauka putekļus no iecienītas spēļu automātu tematikas. Senā Ēģipte, smilits un tuksnesis vienmēr strādā labi, tādēļi spēles veidotājiem nav īpaši jāpiepūlas, lai padarītu spēli ievērojamu. Par laimi šis nav tas gadījums, jo Synot Games spēļu veidotāji kā ierasts padarījuši labu darbu spēles izveidē. Ne vien pati spēles struktūra, bet arī dizains, skaņas efekti un viss Senās Ēģipes noformējums ir nostrādāti augstākajā līmenī.

Lai gan šis ir klasisks 5 ruļļu, vairāku līniju spēļu automāts (šajā gadījumā 10 likmju līnijas), tas joprojām spēj pārsteigt ar interesantām funkcijām. Turklāt noteikumir klasiski. Lai saņemtu kāroto laimestu pēc grieziena veikšanas, tev jāsakrāj uzvarošā kombinācija uz kādām no likmju līnijām. Kombinācija nevar būt pārtraukta no kreisās uz labo pusi vismaz trīs ruļļos. Jo vairāk ruļļos kombinācija sakritīs, jo lielāks būs laimests. Nedaudz kaitinoši gan ir tas, ka tiks izmaksāts tikai lielākais laimests, ja uz vienas līnijas būs vairākas uzvarošās kombinācijas. Par laimi laimests tiks apvienots, ja uzvarošās kombinācijas būs uz dažādām līnijām.

Kā ierasts augstas kvalitātes spēļu automātos, tev ir iespēja dubultot savu viena grieziena laimestu. Iecienītā (bieži vien nolādētā) minēšanas jeb gamble funkcija sniedz šādu iespēju. Pēc grieziena veikšanas tā ļauj tev uzminēt nejauši izvēlētas kārts krāsu. Ja uzmini pareizi, tad laimests tiks dubultos, bet nepareiza minējuma gadījumā laimestu zaudēsi. Skarbi, bet taisnīgi. Ja esi gana drosmīgs, tad riskē.

Izplešanās bonusi – vairāk iespēju laimēt

Kas gan interneta spēļu automāts no Senās Ēģipes būtu bez kādiem paslēptiem pārsteigumiem. Par laimi šie pārsteigumi ir ļoti tīkami un var palielināt tavus laimestus. Mēs runājam par bonusa spēli. Lai pie tās tiktu, nepieciešams uzgriezt Wild jeb aizstājējsimbolu uz vismaz trīs ruļļiem. Bez klasiskās džokera funkcijas, kad tas aizvieto kādu citu simbolu, Treasures of Thebes spēļu automātā tas strādā arī kā Scatter jeb izkaisītais simbols. Kad tas parādās jebkur uz vismaz trim ruļļiem, sāksies bonusa spēle ar 10 bezmaksas griezieniem.

Bonusa spēle sākumā tiks izvēlēts izplešanās simbols pēc nejaušības principa. Tas ir īpašs simbols, jo pēc uzvarošās kombinācijas izmaksas bezmaksas griezienu laikā tas izpletīsies pa visu rulli, tādējādi dodot iespēju saņemt vēl papildus laimestus. Tu vari laimēt vairākas reizes viena grieziena laikā. Tieši tādas bonusa spēles mums patīk. Vēlam tev veiksmi spēlēs.

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino SYNOT TIP. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu