Respin Joker

Respin Joker

Tiešsaistes spēļu automātā Respin Joker, kuru spēs novērtēt ne tikai profesionāļi, bet arī nepieredzējuši spēlētāji, jūs gaida ievērojama deva izklaižu un jautrības. Šis ir spēļu automāts, ko izstrādājis veiksmīgais uzņēmums SYNOT Games, kas tiešsaistes spēļu tirgū darbojas daudz gadu un kura piedāvājumā ir vairākas lieliskas spēles.

Izklaides ar augļiem 3 rindās un 3 celiņos

Respin Joker ir nesarežģīts spēļu automāts. Pēc pāris griezieniem sapratīsiet šīs spēles principus. Tam ir 3 celiņi, 3 rindas un 5 fiksētas laimējošās līnijas. Grafiskais noformējums un mūzika ir ļoti patīkami, interesanti un īpaši dzīvīgi. Atsevišķie simboli ir augļu simboli, kam autori piešķīra patīkamu 3D efektu, tādēļ tie izskatās ļoti saldi un gardi.

Spēles nosaukumam nebūtu jēgas, ja celiņos nebūtu sastopams džokers. Protams, tas ir šeit. Tas ir simbols Wild, kas parādīts kā melnbalti zeltaina džokera maska. Tam nav viena, bet gan divas īpašas funkcijas. Tas aizstāj trūkstošos simbolus potenciāli laimējošā kombinācijā. Turklāt, ja pēc celiņu griešanās tas ir ietverts laimējošā kombinācijā, tas saglabā savu pozīciju līdz nākamajam griezienam. Tas ir bezmaksas grieziens, tāpēc arī atkārtots grieziens. Ja nākamajā griezienā iegūstat citu fiksētu kombināciju ar džokeru, atkal iegūstat atkārtotu griezienu. Teorētiski šādi varat turpināt mūžīgi. Mums tas izdevās divreiz, bet jums, iespējams, veiksies . Jums ir tikai jāmēģina.

Tāpat kā ar Book of Secrets, Hell mania, Gem-o-Rama un lielāko daļu SYNOT tiešsaistes spēļu automātu, arī spēļu automātā Respin Joker ir funkcija Gamble (risks). Lai jūsu laimesti nešķistu mazi, varat divkāršot tos vairākas reizes. Jums ir tikai jāuzmin paslēptās kārts krāsa.

Nobeigumā jāpiebilst, ka šim spēļu automātam ir vēl viena svarīga īpašība, kas jums noteikti patiks. Ja visās deviņās pozīcijās uzgriežat vienu un to pašu simbolu, kopējais laimests tiek dubultots. Kā jums šķiet? Jāatzīst, ka spēļu automātā ar 3 celiņiem un 3 rindām, tā nav zinātniskā fantastika.

Varat griezt augļus arī bez maksas

Tagad nekas jūs neattur no tiešsaistes spēļu automāta Royal Joker izmēģināšanas. Ja jums nepieciešams papildu laiks, lai ar to iepazītos, varat spēlēt to pilnīgi bez maksas.

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino SYNOT TIP. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu