Mega Fortune Dreams™

Mega Fortune Dreams™

Oriģinālais Mega Fortune spēļu automāts bija grandiozs piecu celiņu, 25 līniju video spēļu automāts ar vienu no lielākajiem tiešsaistes pieaugošajiem džekpotiem tirgū. Spēles izsmalcinātā tematika ļāva spēlētājiem izbaudīt, kāda varētu būt dzīve pēc Mega džekpota laimēšanas. Bez Mega džekpota, kas lēšams aptuveni četros miljonos eiro, spēle piedāvāja arī divus mazākus vietējos džekpotus.

Ņemot vērā spēles ilgo popularitāti, Net Entertainment nolēma uzlabot šo spēli un laida klajā tās jauno versiju — Mega Fortune Dreams ar 20 laimējošām līnijām. Spēlei ir uzlabota grafika un skaņa. Tāpat tajā ir ieviestas arī dažas jaunas spēles iespējas.

Trīs bonusu raundu simboli aktivizē džekpota bonusu spēli, kurā spēlētājs griež laimes ratu ar iespēju laimēt jebkuru no džekpotiem vai monētu balvām (lielās balvas). Bez džekpotiem spēle piedāvā arī bezmaksas griezienus, kas ļauj vairākkārt palielināt laimestus. Ir pievienota atkārtotu griezienu iespēja — ja ekrānā ir redzami 3 Wild simboli, iegūstat vēl vienu griezienu, turklāt Wild simboli tikmēr paliek savās vietās. Vairāk informācijas atradīsit rakstā Mega Fortune Dreams apskats vietnē casinosearch.eu.

Jaunā versija mūs aizrāva ar vētras spēku, un mēs pavadījām neskaitāmas stundas, to spēlējot. Milzu džekpots ir ļoti kārdinošs, un dažkārt viss, kā mums pietrūka, bija mazliet veiksmes, griežot bonusa spēles ratu.

Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu