Hot Africa

Hot Africa

Spēļu automāts Hot Africa jūs aizvedīs uz skaisto Āfrikas savannu, kurā ir daudz mežonīgu dzīvnieku. Jūsu kompanjoni būs ziloņi, žirafes, antilopes un lauvas. Šajā SYNOT GAMES spēļu automātā ir viss, ko kāro pieredzējuša spēlētāja sirds.

Bonusi zem Kilimandžāro smailes

Tiešsaistes spēļu automātam Hot Africa ir 5 celiņi, 3 rindas un 15 fiksētas laimējošās līnijas. Zīmētie simboli ar atsevišķiem dzīvniekiem kļūst skaisti animēti, kad iegūstat laimējošu kombināciju, un spēli pavada tipiska “melnā kontinenta” mūzika. Apskatīsim svarīgāko — bonusus.

Šeit atrodami vairāki, un tie ievērojami palielina lielu laimestu iespēju. Pirmais no tiem ir simbols Wild, kas attēlots kā afrikāņu maska. Tam ir džokera funkcija, proti, tas aizvieto trūkstošos simbolus laimējošā kombinācijā. Otrs bonusa simbols ir simbols Scatter. Spēles autori to ir attēlojuši kā visplašāk zināmo Āfrikas kalnu — Kilimandžāro. Pēc šo 3 simbolu uzgriešanas sākas īstais Āfrikas piedzīvojums. Tiek aktivizēta spēle ar 15 bezmaksas griezieniem. Jūs tajā automātiski piedalāties ar laimestu divkāršu reizinātāju. Bezmaksas griezienu spēles laikā vidējā celiņā tiek parādīts simbols Extra Wild, kuram ir viena ļoti lieliska īpašība. Tiklīdz to uzgriežat, divkāršais laimesta reizinātājs tiek palielināts uz 4 reizēm vai pat līdz 8 reizēm. Sekojošā laimējošā kombinācija tiek reizināta ar šo skaitli, kas var nozīmēt pat leģendāru laimestu. Profesionāļi, kas spēlē SYNOT Games spēļu automātus, noteikti zina, ka būtiska to funkcija ar iespēju divkāršot savu laimestu ir Gamble (Risks). To atradīsiet arī šeit.

Āfrikas piedzīvojums var sākties

Spēlējot spēļu automātu Hot Africa, mēs jutāmies ļoti labi un varam teikt, ka pat atslābinājāmies. Sākumā mums neizdevās uzgriezt 3 simbolus Scatter un iegūt bezmaksas griezienus, bet, kad tas beidzot izdevās, piedzīvojums bija neaizmirstams. Laimesti tiešām ir tā vērti. Izmēģiniet šo spēli pats!

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino SYNOT TIP. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu