Hell Mania

Hell Mania

Pat bērni zina, ka nav ieteicams spēlētis ar velnu. Bet mēs, būdai pieredzējuši spēmaņi, labi zinām, ka pat tādas ellīšķīgas bildes var sniegt daudz prieka. Un ja mēs varam dabūt solīdu, augstas kvalitātes elles spēļu automātu no SYNOT Games ar vienu lielisku papildus detaļu – seksīgu velnu vārdā Demonika, tad nopietni jāapsver iespēja pārdot savu dvēseli velnam te un tūlīt.

Kā parasti spēļu automāti no SYNOT Games nāk ar ellīšķīgi labu grafiku un Hell Mania interneta spēļu automāts nav izņēmums. Ar roku zīmētās bildes ir skaistas, velns ir patiesi burvīga un visam pa virus var klausīties patīkamā mūzikā un skaņās. Pamatā vizuālais noformējums ir lielisks un pat daudz lielāki spēļu izstrādātāji varētu daudz mācīties no SYNOT Games padarītā darba.

Uz elli un atpakaļ – ar garantētu laimestu

Hell Mania ir klasisks video spēļu automāts ar 5 ruļļiem, 3 rindām un 5 fiskētām līnijām. Patiesi žēl, ka līniju skaits ir tik mazs. Mēs gan redzam cenšanos kompensēt līniju skaitu ar lielākiem laimestiem, taču tāpat pietrūkst iespēja spēlēt uz vairāk likmju līnijām.

Gamble funkcija piedāvā velnišķīgu veidu, kā palielināt savus laimestus. Konkrētajā gadījumā, tā tev ļauj palielināt laimestu, ņemot vērā reizinātāju. Un lai paveiktos jāizdara pavisam vienkārši soļi – jāuzmin paslēptās kārts krāsa. Noteikumi ir skaidri – ja tu uzmini pareizi, tad tavs laimests tiek reizināts. Pretējā gadījumā tu pazaudē visu laimestu. Vēl ir tā sauktā džokera kārts. Ja tev izdosies tādu atrast, tad tavs laimests tiks divkāršots automātiski. Vēl viena jauka funkcija, ko var izmantot, ja griezienā jau esi laimējis, taču vēlies laimestu dubultot. Turklāt ir iespēja neriskēt ar visu laimestu, bet Gamble funkcijā izmantot tikai pusi no gūtā laimesta.

Izplešanās Wild simbols ar pārsteigumu

Bonusi ar velnišķīgi vienkārši. Patiesībā tāds ir tikai viens – Wild simbols. Patiesi, šajā spēļu automātā nav Scatter simbola. Wild simbols aizvietot jebkuru trūkstošo simbolu uzvarošajā kombinācijā un palīdz izveidot uzvarošās kombinācijas ar citiem simboliem. Tomēr Wild simbols Hell Manie ir īpašs – tiklīdz uzvarošā kombinācija ir izveidota pateicoties Wild simbolam, tad viss rullis izplešas ar Wild simboliem, kas dos iespēju izveidot vēl citas papildus uzvarošās kombinācijas. Un godīgi sakot mēs uzskatām, ka ar to pilnīgā pietiek, lai kompensētu trūkstošo scatter simbolu.

Hell Mania – pamēģini to par brīvu

Ja tu vēlies spēlē Hell Mania, tad pamēģini to vispirms par brīvu. Tas tev ļaus notestēt stratēģijas, kas palīdzēs uzveikt velnu. Un ja tev izdosies atrast labu stratēģiju, tad tu varēsi to pielietot uz īstās naudas likmēm – varbūt tu atgūsi ne tikai savu dvēseli, bet arī patīkamu laimestu. Vai vismaz seksīgās ragainās lēdijas telefona numuru.

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino SYNOT TIP. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu