Gonzo’s Quest

Gonzo’s Quest

Ja tev patīk piedzīvojumi, spēļu automāti un oriģinālas idejas, tad Gonzo’s Quest spēļu automāts ir radīts tieši tev. Šis NetEnt veidotais spēļu automāts starp citu ir viens no populārākajiem spēļu automātiem pasaulē.

Šajā spēļu automāti tu spēlē Gonzo lomu – iekarotājs, kas ierodas Dienvidamerikas džungļos, lai meklētu zelta dārgumus. Izdosies atrast dārgumus vai nē – viss ir tavās rokās, taču jābūt arī veiksmei. Gonzo’s Quest patiešām ir daudz ko piedāvāt, jo atmaksas procents ir samērā augsts – 96%, kas ir nedaudz virs vidējā rādītāja.

Tomēr tās spēcīgākā puse pavisam noteikti ir spēles mehānisms. Lai gan tas principā ir klasisks spēļu automāts ar pieciem ruļļiem un 20 uzvarošajām līnijām, šis spēļu automāts nav standarta. Gonzo’s Quest uzvarošie simboli tiek aizvietoti ar jauniem krītošiem akmeņiem. Papildus spēle piedāvā revolucionāro lavīnas sistēmu. Tā ļauj tev laimēt vairāk – tā aktivizējas, kad tu iegūsti uzvarošo kombināciju, kas uzspridzina laimējušos akmeņus, radot vietu jauniem akmeņiem. Tas nozīmē, ka papildus uzvarošās kombinācijas var tikt izveidotas bezgalīgi.

Savukārt, lai visu padarītu vēl interesantāku, NetEnt pievienojis īpašu bonusa spēli, kas tiek saukta par Free Falls. Lai to aktivizētu, tev nepieciešams savākt trīs speciālos simbolus, bet uzreiz pēc bonusa spēles aktivizācijas tu saņemsi 10 brīvos griezienus. Bet tas nav viss. Laimesta reizinātājs pieaug, kas nozīmē to, ka savu laimesti vari palielināt pat līdz 15 reizēm.

Gonzo’s Quest spēļu automātam patiešām ir daudz ko piedāvāt un noteikti izklaidēs tevi, kamēr tu atklāsi tā noslēpumus. Pamēģini to par brīvu pirms sāc spēlēt uz īstu naudu. Tu uzreiz saprastīsi, vai arī tev patīkt iekarotāja Gonzo stāsti.

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino Optibet. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu