Golden Myth

Golden Myth

Acteku simboli tiešsaistes spēļu automātā

Mēs esam tiešsaistes spēļu automātu pārskatiem pievienojuši Synot Games izstrādāto Golden Myth piedzīvojumu spēļu automātu, kas pilns vairāku leģendu un mītu tītiem acteku dārgumiem. Ja spēļu automātu ziņā esat iesācējs, noteikti izlasiet spēļu automātu aprakstus un varbūt tieši jūs atklāsiet noslēpumu, kā piekļūt Golden Myth dārgumiem.

Šis spēļu automāts sastāv no 5 celiņiem, 4 rindām un 40 fiksētām laimesta līnijām. Pat prasīgākajiem spēlētājiem noteikti patiks krāsainais simbolu dizains, savvaļas dabas vide un acteku celtnes. Simbolos dominē acteku dzīvnieku attēlojums, piemēram, čūska, ķirzaka, pērtiķis, ērglis vai suns. Liela simbolu daļa attēlo acteku dievus un dimantu, kuram ir vislielākā vērtība. Ja iegūsiet piecus identiskus simbolus, vairāki dievību simboli jums piešķirs laimestus, kas par 15 vai līdz 20 reizēm un dimanta gadījumā līdz 50 reizēm pārsniegs jūsu likmi.

Laimējošās kombinācijas veido vismaz 3 identiski simboli iepriekš noteiktās laimesta līnijās. Jūs varat atrast to parametrus informācijā par spēli (Paylines). Kombinācijai ir jāsākas no pirmā celiņa kreisajā pusē un bez pārtraukuma jāturpinās līdz labajai pusei. Ja vienā līnijā iegūstat vairākas laimējošās kombinācijas, tiks pieņemta tikai vērtīgākā. Ja vairākās līnijās būs vairākas laimējošās kombinācijas, laimestu vērtība tiek saskaitīta.

Wild un Extra Wild simboli ar vairākām papildfunkcijām

Visiem spēļu automātiem zelta standarts ir Wild simbols. Golden Myth tiešsaistes spēļu automātā tam ir saules forma ar uzrakstu Wild. Tam ir vairākas funkcijas. Pirmā funkcija ir tradicionālais džokers, kas aizpilda trūkstošo simbolu laimējošā kombinācijā. Otrā funkcija būtībā ir tāda pati kā Scatter simbolam. Ja iegūstat trīs Wild simbolus, saņemat 10 bezmaksas griezienus, četru gadījumā saņemat 15 griezienus, bet pieci simboli papildspēlē piešķir 20 bezmaksas griezienus.

Papildspēlē klasiskajam Wild simbolam pievienojas Extra Wild simbols. To attēlo sarkana saule ar Extra Wild uzrakstu, un arī tam ir divas funkcijas. Griešanas gadījumā tas nemaina pozīciju visā papildspēlē un aizstāj trūkstošos simbolus laimējošā kombinācijā. Tā otrā funkcija ir piešķirt vēl vienu papildu bezmaksas griezienu un izmaksāt laimestu, kas atbilst jūsu likmei.

Lai ātrāk sasniegtu seno acteku dārgumus, pieejama Gamble (Riska) funkcija. Izmantojot šo funkciju, jūs mēģināt uzminēt apslēptas kārts krāsu. Ar pareizo minējumu varat dubultot laimestu. Nepareizs minējums liks jums visu zaudēt un atgriezties pie spēles. Tas var notikt ātrāk ar Autoplay funkciju blakus Grieziena pogai.

Atklājiet Golden Myth noslēpumus

Ne visiem patīk spēļu automāti ar acteku civilizācijas dārgumu tematiku. Tāpēc nevērtējiet vīru (spēļu automātu) pēc cepures un mēģiniet uzgriezt savus dārgumus. Tas noteikti neliks jums vilties ar papildfunkcijām un izklaidēs jūs. Mēs bijām patīkami pārsteigti par dubulto Wild simbola funkciju un burtiski zeltainajiem bonusiem papildspēlē. Izmēģiniet šo spēli pats!

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino SYNOT TIP. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu