Funky Fruits Farm

Funky Fruits Farm

Noteikti esat spēlējis dažādus spēļu automātus ar augļu simboliem. Tie ir klasiski, bet daudzos vēl kaut kā pietrūkst, ko sagaida visi spēļu automātu cienītāji. Sapratīsit, ko domāju, kad izmēģināsit tiešsaistes Funky Fruits Farm spēļu automātus. Jocīgi, plati smaidoši augļi — un jūs nevarat vien sagaidīt saucienu “Wazzz uuuup”. Tas jūs aizraus.

Funky Fruits Farm spēļu automātiem ir 5 celiņi un 20 laimējošās līnijas. Vienkāršā, bet uzmanību piesaistošā grafika un plati smaidošie augļi jums noteikti ātri neapniks. Apskatu par šo spēļu automātu varat atrast rakstā Funky Fruits Farm spēļu automāti vietnē Casinosearch.eu.

Bonusu spēli un bezmaksas griezienus var atbloķēt ar 3 savādu fermeru simboliem. Tajā ir jāizvēlas divi no 5 augļiem. No sākotnējiem 8 bezmaksas griezieniem un dubultajiem laimestiem varat sasniegt pat 33 bezmaksas griezienus un palielināt katru laimestu 15 reizes. Tā varat nopelnīt labu žūksni naudas.

Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu