Fruiti

Fruiti

Tas ir vienkāršs, ātrs, viegli saprotams un diezgan populārs spēlētāju vidū. Šādi dažos vārdos mēs varētu raksturot SYNOT GAMES tiešsaistes spēļu automātu Fruti, ko varam mierīgi kategorizēt kā klasisku spēļu automātu.

Sākumā vērts pieminēt: ja jums labāk patīk spēļu automāti ar bagātīgu bonusu struktūru, spēļu automāts Fruiti nebūs jūsu gaumē. Tajā ir tikai viens bonusa simbols 5 x 3 celiņos — simbols Scatter. Neatradīsiet simbolus Wild, bezmaksas griezienus vai bonusa spēles. Dažiem tas ir pluss, bet citiem — mīnuss. Atkarīgs no tā, kā uz to skatāties.

Mēs pie šī spēļu automāta pavadījām vairāk laika, nekā sākumā paredzējām. Tas mūs piesaistīja ar nepārtrauktiem vizuālajiem elementiem, kur visi simboli mirdz uz sarkanu animētu liesmu fona. Celiņos griežas tradicionālie simboli — septiņnieki, melones, vīnogas, plūmes, āboli, citroni un ķirši. Laimējošās kombinācijas, kuras var parādīties 5 laimējošās līnijās, ir derīgas no kreisās puses uz labo. Nosacījums ir tāds, ka tām ir jāsākas no pirmā celiņa kreisajā pusē un bez pārtraukuma jāturpinās līdz labajai pusei. Ja uz laimējošās līnijas ir vairākas laimējošās kombinācijas, tiek skaitīta tikai lielākā. Ja jums izdodas uz vairākām laimējošām līnijām iegūt vairāk laimējošu kombināciju, laimesti summējas.

Lielākais laimests — 5 septiņnieki

Lielākā vērtība ir septiņniekam. Tas ir vērtīgāks pat par simbolu Scatter, kuram, savukārt, nav jāatrodas laimējošā līnijā.

  • 3 septiņnieki = laimests, kas 20 reižu lielāks par likmi
  • 4 septiņnieki = laimests, kas 200 reižu lielāks par likmi
  • 5 septiņnieki = laimests, kas 500 reižu lielāks par likmi
  • 3 simboli Scatter = laimests, kas 2 reižu lielāks par likmi
  • 4 simboli Scatter = laimests, kas 10 reižu lielāks par
  • 5 simboli Scatter = laimests, kas 50 reižu lielāks par likmi

Neaizmirstiet, ka katru balvu var reizināt vairākas reizes, pateicoties funkcijai Gamble/Risks. Uzdevums ir uzminēt paslēptās kārts krāsu. Pareizs minējums nozīmē divkāršu laimestu, nepareizs minējums ir zaudējums, un jūs atgriežaties pie celiņiem.

Izmēģiniet Fruiti arī bez maksas

Nobeigumā pieminēsim, ka tiešsaistes spēļu automāts Fruiti ir lieliski piemērots iesācējiemun nepieredzējušiem spēlētājiem. Spēle būs pārskatāma jau no sākuma. Jums nav jābaidās no sarežģītām bonusa spēlēm, kuru izprašanai nepieciešams nedaudz vairāk laika. Izmēģiniet šo spēļu automātu bez maksas.

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino SYNOT TIP. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu