Fruit Warp

Fruit Warp

Fruit Warp ir unikāls video spēļu automāts, ko izstrādājis Thunderkick, bet tiešsaistes kazino vajadzībām piedāvā Microgaming. Līdz 2014. gadam nekas tāds nebija pieejams.

Fruit Warp spēlē nav ne celiņu, ne laimējušo rindu, bet pēc grieziena veikšanas ekrānā tiek rādīti 9 augļu simboli; vismaz 3 vienādi simboli nozīmē, ka esat laimējis. 4 vienādu simbolu gadījumā tiek sākta neticami iespaidīga bonusu spēle, kurā var laimēt vairāk nekā 20 reižu lielāku gala laimestu.

Spēļu automāta Fruit Warp bonusu spēle ir ļoti vienkārša un tajā pašā laikā arī ļoti dāsna. Kad redzat iepriekš minētos 4 vienādos viena augļa simbolus, varat sākt griezt bez maksas. Vienlaikus arī turpinājumā varat iegūt vēl nākamos vienādos simbolus, saņemot nākamos papildu griezienus bez maksas. Gala laimests tiek reizināts par katru laimējošo jebkura Fruit Warp augļa kombināciju. Jums ir 3 lauki ar reizinātāju un viens lauks ar dzīvību. Ja šķērsojat lauku ar dzīvību un nākamajā griezienā jums neizdodas iegūt sākotnējo augļa simbolu, jūs saņemat papildu bezmaksas griezienu. Spēle beidzas, ja jums neizdodas iegūt vismaz 1 tā augļa simbolu, ar kuru sākās bonusu spēle. Šādā gadījumā laimests tiek reizināts ar to reizinātāju, kura lauku pēdējo šķērsojāt bonusu ceļā. Jūsu gala reizinātājs Fruit Warp bonusu spēlē var būt milzīgs, un tas ir atkarīgs no tā, vai, virzoties pa ceļu uz priekšu, jūs sakrājat laimestus par kādu citu augli.

Kad spēlējām Fruit Warp bonusu spēli, mēs ieguvām laimesta reizinātāju 28, un tas ir labs darījums.

Noskatieties mūsu video, un sapratīsit, kāpēc 97% tiešsaistes spēļu automāta Fruit Wrap spēlētāju atgriežas pie tā, un tas visiem spēlētājiem ļoti patīk.

Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu