Firespell

Firespell

Nostāsti par karaļu un pūķu kaujām ir dzirdami laiku pa laikam, tādēļ ir dīvaini, ka šie stāsti netiek izvēlēti kā spēļu automātu tēma. Varbūt tieši tas bija iemesls, kādēļ SYNOT Games sāka veidot Firespell interneta spēļu automātu. Tas ir pilns ar pūķiem.

SYNOT veidotais spēļu automāts ir ļoti vienkāršs, ar kvalitatīvu dizainu, turklāt ievadekrānā spēles nosaukums lēnām sadeg, radot sajūtu, ka tūlīt dosies cīņā ar pūķi.

Spēļu automata vizuālais noformējums ir labi nostrādāts. Īpašie pūķu simboli ir ļoti labi izveidoti. Tāpat mūzikas izvēle un skaņas efekti spēles laikā ievelk tevi piedzīvojumā, tādēļ varam tikai izteikt uzslavas autoriem.

Pūķu kaujas balva

Firespell ir piecu ruļļu daudzlīniju spēļu automāts. Tiek piedāvātas 10 uzvarošās līnijas, kuras vari izvēlēties pats. Tu vari izvēlēties 1, 3, 5, 7 vai 10 līnijas.

Tavs mērķis, izņemot pūķa uzvarēšanu, protams, ir sakrāt vismaz trīs vienādus simbolus kādā no uzvarošajām līnijām. Uzvarošās kombinācijas ir aktīvas tikai no kreisās uz labo pusi. Ja izdosies uzgriezt vairākas uzvarošās kombinācijas uz vienas līnijas, tad tiks izmaksāts lielākais laimests, taču to kompensē laimesta apvienošana, ja tiek gūts laimests uz vairākām līnijām.

Populārā laimesta dubultošanas iespēja ar pūķa krāsas minēšanu arī ir iekļauta spēlē. Ja izvēlēsies pareizo krāsu, tad tavs laimests tiks dubultots. Ja tomēr neuzminēsi krāsu, tad spēle beigsies un gūtais laimests tiks zaudēts

Paslēptie bonusi Firespell spēļu automātā

Firespell interneta spēļu automāts nepiedāvā klasiskās bonusa spēles, taču pateicoties aizstājējsimboliem un izskaisītajiem simboliem tu vari izbaudīt bezmaksas griezienus.

Wild jeb aizstājējsimboli klasiski funkcionē kā džokeris uzvarošajā kombinācijā, aizstājot jebkuru simbolu. Mums ļoti patika, ka laimests tiek dubultots, ja Wild simbols ir daļa no uzvarošās līnijās. Tas gan neattiecas uz Scatter jeb izkaisītajiem simboliem, jo Wild simbols to nevar aizstāt.

Scatter jeb izkaisītie simboli ir pūķa acs bilde, kas dod iespēja gūt labu laimestu. Turklāt tam nav jābūt daļai no uzvarošās līnijas. Ja sakrāsi 3 Scatter simbolus, tad saņemsi 10 bezmaksas griezienus. Ja Scatter simbols uz ruļļiem parādīsies 4 reizes, tad saņemsi 20 bezmaksas griezienus, bet lielākais bonuss ir tad, ja sakrāsi 5 Scatter simbolus – saņemsi 30 bezmaksas griezienus.

Interesanti, ka bezmaksas griezienu laikā parādās pūķi, kas dod iespēju apmainīt kādu no simboliem, palielinot laimestu. Pie tam tu vari saņemt papildus bezmaksas griezienu bonusa spēles laikā.

Mums ļoti patika Firespell spēļu automāts. Spēles laikā mums radās sajūta, ka spēļu automātiem nevajag dot tikai naudu, bet arī kvalitāti un prieku.

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino SYNOT TIP. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu