Evolution™

Evolution™

Videospēle Evolution™ aizved spēlētājus pašos radīšanas pirmsākumos — uz pasauli, ko apdzīvo primitīvas būtnes, kas kāpj pa evolūcijas kāpņu pakāpieniem.

Izmantojot Wild zīmju papildinājumus, brīvos griezienus un novatorisko funkciju Evolution Free Spins bonusa spēlē, spēlētāji var piedalīties dzīves rītausmā tikai ar vienu pogas klikšķi. Turklāt Evolution™ piedāvā atšķirīgu spēlēšanas sajūtu, jo celiņi griežas no apakšas uz augšu, nevis kā tradicionālajās spēlēs — no augšas uz apakšu.

Jaunā funkcija Evolution Free Spins bonusa spēlē ļauj spēlētājiem iesaistīties kāpienā pa evolūcijas kāpnēm, vienlaikus ar katru laimējošo simbolu palielinot iespēju laimēt, bet arī noņemot zemākas vērtības simbolus šajā procesā.

Šī spēļu automāta aizraujošās grafikas un skaņa kopā ar krāsainajām animācijām dod vēl vairāk azarta celiņos — izklaide un satraucošs spēles prieks garantēts.

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino Optibet. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu