Crime Scene™

Crime Scene™

Crime Scene dod papildu azartu celiņos ar populārajiem Sticky Wild simboliem. Atrodot Sticky Wild simbolu, tas paliek savā vietā līdz pat pieciem griezieniem, un, ja ar to nepietiek, lai paaugstinātu gaidāmās uzvaras likmes, laimests ar Sticky Wild tiek palielināts 3 reizes!

Spēlei turpinoties, spēlētāji, kas ir atraduši vismaz trīs bonusa simbolus, nonāk augsto tehnoloģiju kriminālistikas laboratorijā. Šeit spēlētāji uzzina par patiesi lielu laimestu iespējām. Vienkārši noklikšķinot uz mapītēm, spēlētāji var atrast monētu laimestus, otrās iespējas simbolu, kas neļauj beigties bonusu spēlei, vai pierādījumu simbolus ar dažādām monētu vērtībām. Bonusu spēli īpaši aizraujošu padara pierādījumu simboli, kuru monētu laimesti, ja atrasti, tiek pievienoti visiem turpmākajiem monētu laimestiem!

Bonusu spēlei beidzoties, spēlētājiem ir vēl vairāk iespēju palielināt savu laimestu. Pirms atgriešanās galvenajā spēlē spēlētāji var izvēlēties vienu no četrām aploksnēm. Aploksnēs var atrast papildu monētu laimestus, bonusu spēles laimestu reizinātāju x2 vai iespēju spēlētājam atgriezties bonusu spēlē.

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino Optibet. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu