Black Mummy

Black Mummy

Black Mummy tiešsaistes spēļu automāts no senās Ēģiptes

Ēģiptes civilizācija ir īpaša parādība pat pēc daudzām tūkstošgadēm. Tā ir iedvesmojusi daudzus filmu scenāristus, rakstniekus, kā arī datorspēļu un spēļu automātu izstrādātājus. Atcerēsimies kaut vai leģendāro Book of Ra Deluxe. Spēļu izstrādātāji no interneta spēļu uzņēmuma Tom Horn Gaming arī nav palicis nomaļus no šī temata un ir izveidojuši Black Mummy tiešsaistes spēļu automātu. Uz rotējošajiem celiņiem ir attēloti seni Ēģiptes simboli, bet svarīgāk ir tas, ka, papildus jaukai laika pavadīšanai, spēle piedāvā lielas iespējas iegūt pievilcīgas balvas.

Black Mummy ir relatīvi augsts laimestu līmenis - ap 96%. Spēļu automātam ir 5 celiņi, 3 rindas un 5 fiksētas laimējošās līnijas. Kombinācijas ir laimējušas, ja tajās ir vismaz trīs identiski simboli, kas sākas no pirmā celiņa kreisajā pusē un bez pārtraukuma turpinās uz labo pusi. Ja vairākās līnijās ir vairākas laimējošās kombinācijas, laimestu vērtība tiek saskaitīta.

Celiņos jūs sastapsiet simbolus, kas līdzīgi Book of Secrets simboliem, kā vaboli skarabeju, amuletu, dieva Hora aci un haraonu, kas papildināti ar klasiskajiem kāršu simboliem J (kalpu), Q (dāmu), K (kungu) un A (dūzi). Visi šie simboli ir sadalīti trijās apmaksas kategorijās, un to izmaksu vērtības var redzēt sekojošajā tabulā. Ja jums izdodas uzgriezt Faraona simbolu 5 reizes, jūs laimēsiet 50-kārtīgu jūsu likmes apjomu. Taču tā ir tikai puse no tā, ko jūs varat laimēt ar spēles bonusa simbolu - Mūmiju.

Daudzfunkciju simbols Wild

Mūmija ir Black Mummy spēļu automāta vienīgais bonusa simbols. Sākotnēji tas viss izskatās mazliet biedējoši. Kad mašīna nopīkst un sākas animācija, jūsu spalvas uz rokām sacelsies stāvus. Mums jāatzīst, ka spēles autori ir labi apspēlējuši šo simbolu. Mūmija ir Brīvais simbols vai Džokers, kas nozīmē, ka tas vajadzības gadījumā aizpilda trūkstošo simbolu laimējošā kombinācijā. Bez tam, tas pats var izveidot savu neatkarīgu laimējošu kombināciju. Lai laimētu 100-kārtīgu likmes apjomu, jums jāuzgriež to 5 reizes. Bet tas nav viss, ko tas var izdarīt. Ja tas ir daļa no laimējošas kombinācijas, kas sastāv no jebkura J, Q, K un A simbola, tas palielina laimesta koeficientu. Izmaksu tabulā jūs varat redzēt individuālās izmaiņas. Black Mummy spēļu automātā ir arī iebūvēta Riska (Gamble) funkcija. To īpaši novērtēs spēlētāji, kam patīk riskēt un kuriem ir drosme mēģināt dažas reizes pamēģināt dubultot savu laimestu.

Lai gan Black Mummy tiešsaistes spēļu automātam nav daudz bonusu un radošu minispēļu, mūmijas simbols dod spēlei daudz aizrautības un adrenalīna. Spēles gaita nav ātra un ir relaksējoša, kas var būt laba izvēle tiem spēlētājiem, kas tikko sāk savu ceļojumu tiešsaistes spēļu automātu pasaulē, un meklē relaksējošu spēlēšanu. Spēļu automāts ir pieejams arī mobilajā versijā, tādēļ viss, kas jums ir vajadzīgs, ir interneta pieslēgums, un jūs varat sākt spēlēt.

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino SYNOT TIP. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu