Asgardian Stones

Asgardian Stones

Neparasts spēļu automāts ar eksplodējošiem simboliem

Stindzinoša gaisotne ātri ievilks jūs, kad izlemsiet izmēģināt Net Entertainment spēļu automātu Asgardian Stones. Izlēmām jums parādīt šo neparasto spēļu automātu. Iemesls ir vienkāršs. Izcila grafika, iespaidīgi skaņas efekti un vilinošas iespējas laimēt milzu laimestus, pateicoties šīs spēles bonusu funkcijām.

Spēļu automāta Asgardian Stones sižets ir dažādas zemes, kurās valda nemirstoši skandināvu mitoloģijas dievi. Tam ir 5 celiņi, 3 rindas un 20 fiksētas laimējošās līnijas. Tās ir derīgas, ja sākas no pirmā celiņa kreisajā pusē un turpinās līdz labajai pusei. Ja uz laimējošās līnijas ir vairākas laimējošās kombinācijas, tiek skaitīta tikai lielākā. Ja uz vairākām līnijām ir vairākas kombinācijas, laimesti summēsies. Ja iegūstat laimējošu kombināciju, atsevišķie simboli eksplodē un tos nomaina jauni. Šo lavīnas efektu esam redzējuši arī spēļu automātā Gonzo’s Quest.

Kolosāli simboli ar reizinātājiem

Kā minējām sākumā, šis spēļu automāts atšķiras no citiem spēļu automātiem. Atsevišķie simboli negriežas, tie krīt viens uz otra. Tie nav parasti simboli, bet kolosālie simboli. To izmēri var būt 2x2 un pat līdz 3x3. Kolosālie simboli var sagraut parastos simbolus, kad tie krīt, un tad notiek tālāk minētais. Kad kolosālie simboli sagrauj parastos simbolus, jūs iegūstat noteiktu laimesta reizinātāju. Tas tiek parādīts spēļu automāta ekrāna kreisajā pusē uz akmens. Laimestu reizinātāji ir x2, x3 un x4. Ja katrs sagrautais simbols nozīmē, ka laimestu reizinātājs tiek palielināts.

Klasiskais simbols Wild arī ir šajā spēlē. Tas ir kā džokers un aizstāj trūkstošos simbolus laimējošā kombinācijā. Parastajā spēlē ar celiņiem tas tiek parādīts tikai parastā izmērā 1x1, bet bonusa spēlē, kuru izskaidrosim tālāk, tas tiek parādīts kolosālā izmērā 3x3.

Bonusa rats ar bezmaksas griezieniem

Bonusa spēle ir saistīta ar lielu ratu. Tas ir bonusa rats, kas automātiski tiek rādīts izmērā 3x3. Tam ir 8 laukumi, 5 no tiem ir skaitļi, bet 3 ir veltīti bezmaksas griezieniem. Skaitļi simbolizē tūlītējā laimesta vērtību, bet lauki ar bezmaksas griezieniem piešķir bezmaksas griezienus. Kopējo skaitu nosaka lauku skaits, ko varat uzgriezt uz rata. Jāpiebilst, ka bonusa rats parādās pilnībā vai ir redzama tikai tā daļa. Ja jums veicas, vienlaikus varat iegūt pat 15 bezmaksas griezienus. Spēlējot bonusa spēli ar bezmaksas griezieniem, ekrānā parādās arī kolosālais 3x3 simbols Wild, kas iespaidīgi palielina laimesta iespēju.

Lieliski pastrādāts

Tiešsaistes spēļu automāts Asgardian Stones mūs patīkami pārsteidza. Tas ir kaut kas ļoti neierasts. Tas nav klasiskais automāts ar celiņu griešanu, tā vietā simboli krīt viens uz otra kaskādes veidā. Vizuālais noformējums ir izcils. Kolosālo simbolu un bonusu rata kombinācija darbojās nevainojami. Izmēģiniet šo spēļu automātu, un jūs mums noteikti piekritīsiet. Lai veicas!

Spēlējiet un laimējiet spēļu automātos interneta kazino 11.lv. Saņemiet fantastisku sākuma bonusu!
Share on

Izmēģini spēļu automātus par brīvu

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkfaili, kas palīdz mums uzlabot parādītā satura kvalitāti. Sīkfailus var bloķēt pārlūkprogrammas iestatījumos. Apmeklējot un izmantojot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumos. Es piekrītu